Siz eve gelmeden tüm ev işleri hallolsa nasıl olurdu?

Bosch akıllı ev aletleri ile yarını bugünden yaşatan Home Connect, evinizden ne kadar uzakta olursanız olun ev aletlerinizi rahatça kontrol edebilmenizi sağlar. Siz eve gelmeden bulaşık ve çamaşırlarınız yıkanır, eve girdiğiniz anda sizi mis gibi yemek kokuları karşılar.

Yarını bugünden yaşamak için akıllı telefon ve tabletinizden Home Connect uygulamasını indirmeniz yeterli. Böylece dilediğiniz yerden herhangi bir ev aletinize bağlanabilirsiniz. Bosch Home Connect Ev Aletleri ile istediğiniz yerde ve zamanda ev aletlerinizin kontrolünün parmaklarınızın ucunda olması günlük hayatınızı kolaylaştırır.

Home Connect özellikli Bosch ev aletinizi Home Connect uygulamasına bağlamak mı istiyorsunuz?

Videomuzu izleyerek Bosch ev aletinizi Home Connect uygulamasına bağlayın, dilediğiniz an istediğiniz yerden ev aletinizi yönetmenin keyfini çıkarın!

 

Uygulamamızı güvenle kullanabilirsiniz.

Ek bir donanıma ihtiyaç duymaksızın, sadece bir akıllı telefon ya da tablet ve internet bağlantısı sayesinde Home Connect uygulaması ile Bosch ev aletinize bağlanabilir ve onu uzaktan kontrol edebilirsiniz.

Home Connect uygulamasının yüksek veri güvenliği Almanya merkezli TÜV Trust IT kuruluşu tarafından da onaylanmıştır.*

Home Connect ile hem ürünlerinizi kontrol edebilir hem de hizmetlerimize erişebilirsiniz.

Home Connect uygulaması, Bosch ev aletlerinizin kullanımı hakkında pek çok yararlı ipuçları ve tavsiyeler sunar. İpuçları yeterli olmadığında, sorununuzun çözümü için Home Connect veya Kardeşler Beyaz Eşya Bosch Yetkili Satıcısı ile iletişime geçebilirsiniz.