Bosch ProAnimal Süpürge İle Evinizi Tüylerden Arındırın

Bosch ProAnimal Süpürge Kedi ve Köpeklerinizin Tüylerine Veda Edin

Bosch Süpürge teknolojisi ile artık kedi ve köpeklerinizin tüylerini kolayca temizleyebilirsiniz. Hem evinizde sevimli bir dostunuz var, hem de alerjik bir bünyeye mi sahipsiniz? Toz torbalı ProAnimal süpürgeyi tam da sizin için tasarladık. AirTurbo başlığı ile evcil hayvan tüylerini %30 daha hızlı temizlersiniz. Aktif Karbon teknolojisine sahip özel AirFresh toz torbası ile kötü kokuları hapsederek kendinize hijyenik bir ortam sunarsınız. Üstelik ProAnimal Toz Torbalı Elektrikli süpürge 10 yıl motor garantili.

 

Bosch ProAnimal Süpürge İle Evinizi Tüylerden Arındırın

Toz torbasız ProAnimal süpürgenin özel tasarlanmış aksesuarları ve güçlü performansı ile evcil hayvan tüylerini %30 daha hızlı temizleyebilirsiniz. EasyClean Sistemi sayesinde toz haznesini ve filtresini hiç zorlanmadan kolayca temizleyebilirsiniz. Minimum bakım ile tüylü dostlarınıza daha çok vakit ayırmanız için fırsat veren Bosch ProAnimal Toz Torbasız Elektrikli Süpürge yüksek verimlilik sağlayan QuattroPower Sistemi sayesinde, hızlı ve etkili temizlik sunar. Geliştirilmiş başlığı, yüksek hızlı motoru ve hava sızdırmaz yapısı ile kusursuz sonuçlar elde edersiniz. Bunların hepsini düşük enerji tüketimiyle yapan ProAnimal Toz Torbasız Elektrikli Süpürge 10 yıl motor garantilidir.

Unlimited ProAnimal Kablosuz Dikey Süpürge

Bosch’un en kompakt tasarımı olan kablosuz dikey süpürge ile evcil hayvan tüylerini %30 daha hızlı ve etkin şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. ProAnimal Kablosuz Dikey Süpürgeler hem hafiflikleri hem de kişiselleştirilebilen aksesuarları ile size üst düzeyde konfor yaşatır. Tüm yüzeyler, döşemeler, araba içi, yataklar ve daha fazlası için ProAnimal Kablosuz Dikey Süpürgeler farklı başlık ve fırça seçenekleri sunuyor. Bu sayede zeminden tavana tüm yüzeylerde zahmetsiz temizlik sağlıyor.

 

Bosch ProAnimal Süpürge İle Evinizi Tüylerden Arındırın

Unlimited ProAnimal Kablosuz Dikey Süpürge Başlıkları

Tüm yüzeyler, döşemeler, araba içi, yataklar ve daha fazlası için ProAnimal Kablosuz Dikey Süpürge farklı başlık ve fırça seçenekleri sunuyor. Kendi ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirebileceğiniz aksesuar ve başlık desteği ile sadece bir süpürge değil, konfor alanınızın bir parçası haline gelecek.

 

Bosch ProAnimal Süpürge İle Evinizi Tüylerden Arındırın

ProAnimal Toz Torbalı ve Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Başlıkları

AirTurbo Plus ve özel tasarlanmış başlıkları sayesinde yüzeylerdeki evcil hayvan tüylerini temizlemek eskisinden de kolay. Otomatik Güç Kontrolü özelliğini kullanan başlık ile halı, döşeme ya da koltuk gibi farklı zemin türlerine otomatik olarak uyum sağlayıp halılar dahil tüm yüzeylerde optimum performans sunar. SelfClean özelliği, fırçaya takılan tüyleri sadece tek bir tuşla hijyenik şekilde temizlemenizi sağlar.Sizler de Bosch süpürge alarak temizliğin farkında varabilirsiniz.