Bosch motorları, ürünlerinizde uzun ömürlü performansı garanti eder.

Ürünlerimizin kalbi Bosch Motor Teknolojisi ile çalışıyor.

Bosch motorları, ürünlerinizde uzun ömürlü performansı garanti eder.  65 yıldır Bosch’ta fark yaratan elektrikli süpürge motorlarımızı, Almanya’da geliştirip üretiyoruz. Sürekli iyileştirme içinde olduğumuz bu alanda mühendislik açısından en yüksek seviyeye ulaştık. Modern üretim sürecimiz ve kapsamlı testlerimiz sayesinde en iyi hava akışı ve enerji transferi ile tüm zeminlerde kusursuz temizleme performansı sunuyoruz. Üstelik güçlü performansa sahip tüm elektrikli süpürgelerimiz 10 yıl motor garantisine sahiptir.

Süpürgeniz performansı ile göz doldururken, siz de güçlü Bosch motor teknolojisinin keyfini çıkarın.

 

 

 

 

 

Bosch motorları, ürünlerinizde uzun ömürlü performansı garanti eder.

Akıllı Teknoloji Sistemleri ile Üretilmiş Motor Yönetimi

Süpürme yaparken hem hız hem de derinlemesine temizlik oldukça önemli. Bu nedenle fark yaratan elektrikli süpürgeler üretiyoruz.

Yüksek performanslı motorlarımıza, en iyi şekilde çalışmaları için akıllı motor yönetimi sistemi ekliyoruz. Bu sistem, hava akışını düzenler ve motor gücünün her zemine uygun olarak kendini otomatik ayarlamasına imkan tanır. Böylece en zorlu alanlarda dahi en iyi sonuçlar elde edilir.

Kusursuz şekilde temizlenmiş bir ev deneyimini, dilediğiniz zaman yaşamak için Bosch’un tüm süpürgelerinde garanti ettiği destekten yararlanın.