“Eve geldiğimde çamaşırlarım yıkanmış olsun” teknolojisi

Home Connect akıllı Çamaşır ve Kurutma Makineleri

"Eve geldiğimde çamaşırlarım yıkanmış olsun” teknolojisi  Akıllı çamaşır makinenizin yıkama programını eve geleceğiniz saatte bitmesi için evden çıkmadan ayarlamıştınız ancak eve tahmininizden geç veya erken gideceğinizi fark ettiniz, hiç dert değil. Home Connect uygulaması sayesinde istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman akıllı telefonunuz ya da tabletiniz üzerinden akıllı çamaşır makinenizi çalıştırabilir, eve gelmeden çamaşırlarınızın yıkanmasını sağlayabilirsiniz. Akıllı çamaşır makinesinin Home Connect özelliğinden yararlanarak akıllı telefonunuz ile dilediğiniz programı seçebilir ve çalıştırabilirsiniz.

Üstelik Kolay Başlatma Asistanı; çamaşırlarınız için size program, sıcaklık derecesi, sıkma devri gibi önerilerde bulunur. Ayrıca başlatacağınız programın harcayacağı su ve elektrik miktarı ile bitiş zamanını da bildirir.

Dilerseniz program bitiminde Home Connect bağlantılı akıllı telefonunuza ya da tabletinize bildirim gelmesini sağlayabilir, böylece günlük hayatınızdaki konfor deneyimini üst seviyelere çıkarabilirsiniz.

“Bir bilene sormaya ihtiyacım yok” teknolojisi.

Ev işlerinde tecrübesiz olabilirsiniz, bunun için sürekli annenizi rahatsız etmenize gerek yok. Kolay Başlatma Asistanı’nın çamaşırlarınız için önerdiği en uygun kurutma programı ve kurutma sıcaklığı sayesinde herhangi bir yardıma ihtiyaç duymadan çamaşırlarınızı rahatça kurutabilirsiniz. Ayrıca Home Connect uygulaması akıllı kurutma makinenizin su tankı dolduğunda akıllı telefonunuza veya tabletinize bildirim gönderir, böylece tankı sürekli kontrol etmenize gerek kalmaz. Üstelik Home Connect uygulaması, seçtiğiniz programın harcayacağı elektrik miktarını ve bitiş zamanını da bildirir. Dilerseniz program bitiminde Home Connect bağlantılı akıllı telefonunuza ya da tabletinize bildirim gelmesini sağlayabilirsiniz, bu sayede evde programın bitmesini beklemenize gerek kalmadan dışarıda zaman geçirebilirsiniz.

Çamaşır yıkama ve kurutma önerileri sunan bir yardımcı.

Artık çamaşır yıkamak veya kurutmak için kimseye danışmanıza gerek yok. Çünkü Kolay Başlatma Asistanı, Home Connect uygulaması aracılığıyla çamaşırlarınız için en uygun yıkama ve kurutma programı önerilerinde bulunur ve çamaşır işini çocuk oyuncağına dönüştürür.

Uygulamamızı güvenle kullanabilirsiniz.

"Eve geldiğimde çamaşırlarım yıkanmış olsun” teknolojisi  Ek bir donanıma ihtiyaç duymaksızın, sadece bir akıllı telefon ya da tablet ve internet bağlantısı sayesinde Home Connect uygulaması ile Bosch ev aletinize bağlanabilir ve onu uzaktan kontrol edebilirsiniz.

Home Connect uygulamasının yüksek veri güvenliği Almanya merkezli TÜV Trust IT kuruluşu tarafından da onaylanmıştır.*